Zarządzanie ryzykiem

Byadmin

Zarządzanie ryzykiem

Zarządzanie ryzykiem poprzez przewidywanie zagrożeń i ich analizę pozwala na wprowadzenie skutecznej strategii już zawczasu. W konsekwencji praca nad ryzykiem pozwala osiągnąć o wiele większy sukces oraz zoptymalizować komfort realizacji działań. Jeśli podzielasz to zdanie, my pomożemy Tobie wdrożyć efektywne rozwiązania, które w stosunkowo krótkim czasie doprowadzą do stanu, w którym Twoja organizacja w sposób naturalny będzie zarządzała ryzykiem a nie jego konsekwencjami.

Mamy rozwiązania dla jednostek samorządu terytorialnego oraz dla przedsiębiorstw komercyjnych.

Jednostkom samorządu terytorialnego proponujemy skorzystanie z naszych metod i narzędzi dostępnych pod marką CommunityGuard™. To kolekcja narzędzi, technik i umiejętności pracowników i mieszkańców nabywanych dzięki współpracy z nami, które łącznie prowadzą do zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców na terenie gminy. Już wkrótce dla gmin dostępna będzie wersja online narzędzia, które wspiera zarządzanie kryzysem oraz zarządzanie ryzykiem w gminie.

Przedsiębiorstwom komercyjnym proponujemy zestaw narzędzi, metod i technik oraz umiejętności pracowników nabywanych dzięki współpracy z nami, które łącznie prowadzą do bardziej skutecznego, pro-aktywnego i tańszego zarządzania ryzykiem. Dla spółek notowanych na GPW, proponujemy rozwiązania pod marką CoGuard™, które są zgodne z wytycznymi Komisji Nadzoru Finansowego dla Rad Nadzorczych i Komitetów Audytu spółek notowanych na giełdzie.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń. Bezpośredni kontakt do Pawła Pietrasa – osoby odpowiedzialnej za ten obszar – 602 440 892


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /autoinstalator/wordpress9/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399